ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОКРИТТІВ ДЛЯ ПІДЛОГИ

 • Паркетна дошка Coswick Класична колекція Горіх Селект

 • Терасна дошка Vetedy Падук

 • Безкоштовна доставка при покупці від 20 м2

 • Ламінат Parador Trend Time 1 Дуб традиция

 • Ламінат Parador Trend Time 4 V4 Scientific

 • Паркетна дошка Barlinek PURE Дуб Coriander

 • Безкоштовна доставка при покупці від 20 м2

МОЯ КОРЗИНА

В данный момент в корзине нет товаров.

АКЦИИ и НОВИНКИ

 • Знайшли дешевше?

  У Миколаєві до Вашої оселі!

  Знайшли дешевше? Покажіть нам конкуруючу пропозицію, і ми запропонуємо Вам ціну краще!

  050 394 12 44

   

 • Безкоштовний замір та доставка по Миколаєву

  Безкоштовний замір та доставка по Миколаєву

  Безкоштовний замір та доставка від 20 м2. Крім акційних позицій.

  050 394 12 44

   

 • Реставраційні матеріали Heinrich König Німеччина

  Реставраційні матеріали Heinrich König Німеччина

  У наших магазинах є реставраційні матеріали.

 • Акция! Лучший ламинат, по лучшей цене.

  Акция! Лучший ламинат, по лучшей цене.

  Знайшли Parador в інтернеті дешевше? Ми перевіримо та зробимо знижку

   

Послуги з укладання підлогових покриттів

Укладка ламината

Укладання ламінату проводиться нашими майстрами у кілька етапів.

 

1. Оцінка якості основи.

 

              - Основа має бути сухою. Якщо відлито нову стяжку, то має пройти достатньо часу (зазвичай 1 тиждень на 1 см товщини стяжки) для висихання.

 

               - Міцність.

 

               - Рівність основи. Цей параметр легко визначити, додавши правило довжиною 1,5 – 2,0 метра. Зазор у будь-якому місці не повинен перевищувати 2 мм.

 

2. Вирівнювання підлоги.

 

      Підлога очищається від бруду, потім пришліфовуються пагорби. Майстер ґрунтує стяжку, потім шпаклює. Залежно від товщини нанесеного шару шпаклівки стяжка сохне 1-3 дні, пришліфовується і грунтується. Отримана плоска поверхня підходить для укладання ламінату, проте, на вимогу клієнта, можна залити основу нівелір масою.

3. Укладання ламінату.

 

1. Перед укладанням ламінату майстер визначає місця встановлення розділових профілів, підрізає (за потреби) дверні коробки.

 

2. Визначається напрямок укладання підлоги.

 

       Зазвичай, ламінат укладається по напрямку світла від головного джерела, але часто доводиться враховувати розміри приміщень.

 

       Поширена помилка клієнтів, що при діагональному укладанні багато матеріалу йде на прирізування. Це не так. Зазвичай, на прирізку йде 5% площі підстави, при діагональній укладання цей показник становить 1-2%.

 

3. Встановлюються напрямні шини для профілів.

 

4. Укладається гідроізолююча плівка завтовшки 200 мікрон.

 

У місцях стиків плівка укладається з нахлестом 20 см, стик проклеюється скотчем. Плівка піднімається на стіни приблизно на 5 см, перед встановленням плінтуса надлишки будуть відрізані. Цей пункт можна виключити на дерев'яній основі та у разі застосування комбінованої підкладки.

 

5. Укладається підкладка.

 

Сусідні листи чи смуги з'єднуються скотчем.

 

6. Укладається ламінат.

 

Залежно від обраного напрямку, майстер вибирає місце, де лежатимуть перші три ряди підлоги, укладає та розклинює перший щит. Розраховується ширина пластин останнього ряду, якщо останній ряд виходить вже 5 см, перший щит додатково прирізується та зміщується. Далі ведеться укладання та прирізка так, щоб забезпечувався зазор 8-10мм між ламінатом та стіною.

 

7. Встановлюються плінтуси.

 

Якщо плінтус пластиковий. Складне обладнання не потрібне, в процесі експлуатації Ви матимете можливість самостійно прокласти додаткові дроти під плінтусом.

 

У випадку шпонованого та ламінованого плінтусів, майстер використовує пилку для торцювання для точної прирізки місць з'єднання. Плінтус встановлюється на кліпси. Наступне зняття - установка повинна проводитись майстром.

 

8. Встановлюються профілі.

Укладання паркету

Укладання паркету починається з визначення способу укладання. Існують два основні методи.Плаваюча підлога

Приклеєний до основи

Обидва ці способи широко застосовуються і кожен має свої переваги та недоліки.


Слід сказати, що в розвинених країнах приклеювання до основи застосовується у 70% випадків, у нашій країні, лише у 30%.


Укладання паркету плаваючим способом.


  У такий спосіб доцільно укладати кликову паркетну дошку на слабку основу. Паркет в цьому випадку розвантажить основу, добре пролежить кілька десятиліть, але, цей метод не підійде для укладання паркетної дошки на теплу підлогу. Технологія укладання така сама як у ламінату: вирівнювання, гідроізоляційна плівка, сам паркет, плінтуси, профілі. Порядок такого укладання було описано вище.


 


Укладання паркету способом приклеювання до основи.


Слід зазначити, що це найкращий спосіб інсталяції дерев'яного покриття для підлоги. В результаті вийде стабільне та міцне покриття для підлоги. Укладання паркетної дошки на підлогу з підігрівом проводиться у такий спосіб. Масивна дошка, штучний паркет, художній паркет і т.д.


Слід пам'ятати, що якщо паркет укладається не на дерев'яну основу, слід застосувати шар, що розділяє. Це з тим, що з зміні вологості дерев'яні плашки змінюють свої розміри, причому величина цієї зміни залежить від породи дерева і напрями волокон. Як розділовий шар застосовують вологостійку фанеру або спеціальну розділову підкладку, наприклад, Uzin Multimol Vlies. Фанера краще, дозволяє "пристрілювати до основи" паркетні плашки при подальшому укладанні. Розділова підкладка Uzin Multimol Vlies, річ незамінна при укладанні тришарової дошки на теплу підлогу та у випадках, коли товщина підлоги має бути мінімальною.


Вологостійку фанеру розрізають на квадрати зі стороною 500-600 мм і приклеюють до основи, одночасно закріплюючи дюбелями. При цьому застосовують клеї на розчиннику. Після приклеювання фанери, підлозі дають відстоятися та шлідують. У разі застосування роздільної підкладки клей беруть поліуретановий двокопонентний і через добу укладають паркет.


Для укладання паркету застосовують кілька типів клеїв, для простоти розділимо їх на дві групи: на розчиннику та двокомпонентні. Клею на розчиннику в процесі приклеювання паркету виділяють леткі речовини, внаслідок чого збільшується вологість матеріалу, що приклеюється і, отже, лінійні розміри. Клей двокомпонентний полімеризується за рахунок реакції між компонентами, вологість матеріалу не піднімає. Зі сказаного висновок: на перший тип клеїв застосовується для приклеювання фанери та паркетної плаші довжиною до 400мм. Другий – для відповідальних робіт, при укладанні на підлогу з підігрівом. Під час укладання паркет прирізають із зазором 1 см від стін. У місцях, де потрібно виконати щільне примикання, встановлюють пробкові стрічки.


Якщо паркет поставляється без лакового покриття, то укладений паркет шліфують спочатку стрічковою машиною (сучасні машини працюють від живлення 220 вольт, мають систему збирання пилу), потім дисковий. Під час шліфування майстер починає працювати крупнозернистим шліфматеріалом і поступово переходить на стрічку та диски з дрібним зерном. Після шліфування паркет шпаклюють, потім знову шліфують. Остаточне оздоблення проводиться двома способами. Традиційний - покриття лаком, включає попередню грунтовку паркету і покриття лаком в кілька шарів з проміжним шліфуванням. Другий - покриття маслом, що дозволяє спростити роботи з нанесення, дає можливість легко тонувати підлогу та створює гарний захист від вологи. Однак вибір між лаком і маслом повинен зробити фахівець - укладальник, виходячи з особливостей матеріалу та передбачуваного навантаження на підлогу.


Роботи завершуються встановленням плінтусів. Важливо пам'ятати, що паркетні роботи повинні виконуватись наприкінці всього комплексу ремонтних робіт.

 

 

 

 

 

 

Parador 2023:

Оновлено колекцію TT6

підлога доступна для замовлення

ПОДРОБНЕЕ

Додані покриття Wineo 800 та Arbiton

Нова сучасна підлога 32 - 43 класу зносостійкості

не боятися впливу вологи

ПОДРОБНЕЕ