ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОКРИТТІВ ДЛЯ ПІДЛОГИ

 • Паркетна дошка Coswick Класична колекція Горіх Селект

 • Терасна дошка Vetedy Падук

 • Безкоштовна доставка при покупці від 20 м2

 • Ламінат Parador Trend Time 1 Дуб традиция

 • Ламінат Parador Trend Time 4 V4 Scientific

 • Паркетна дошка Barlinek PURE Дуб Coriander

 • Безкоштовна доставка при покупці від 20 м2

МОЯ КОРЗИНА

В данный момент в корзине нет товаров.

АКЦИИ и НОВИНКИ

 • Знайшли дешевше?

  У Миколаєві до Вашої оселі!

  Знайшли дешевше? Покажіть нам конкуруючу пропозицію, і ми запропонуємо Вам ціну краще!

  050 394 12 44

   

 • Безкоштовний замір та доставка по Миколаєву

  Безкоштовний замір та доставка по Миколаєву

  Безкоштовний замір та доставка від 20 м2. Крім акційних позицій.

  050 394 12 44

   

 • Реставраційні матеріали Heinrich König Німеччина

  Реставраційні матеріали Heinrich König Німеччина

  У наших магазинах є реставраційні матеріали.

 • Акция! Лучший ламинат, по лучшей цене.

  Акция! Лучший ламинат, по лучшей цене.

  Знайшли Parador в інтернеті дешевше? Ми перевіримо та зробимо знижку

   

Поширені запитання

Як укладається ламінат?

Найважливіше при укладанні ламінату - це характер основи, на яку він укладається. Чи достатньо вона рівна та суха? Для стяжки потрібна пароізоляція. Вона перешкоджатиме проходженню будь-яких залишків вологи на поверхню. Пінополістерольна підкладка з плівкою, спеціально розроблена для цієї мети, ідеально підходить як пароізоляція. Вона має бути не менше 2 мм завтовшки. Однак, ламінат можна укладати не тільки на вирівняну підлогу, але і на стару: дерев'яну, кам'яну, керамічну, пластикову і т.п. Але при цьому обов'язково слід врахувати рекомендації та спеціальну інформацію від виробника. Сучасний ламінат, що має замкову систему з'єднання, дуже простий у укладанні. По-перше, потрібно укласти два або три ряди панелей. Перша панель повинна бути не коротшою за 40 см у довжину. Вставте розпірні клини, щоб переконатися, що від стіни є відступ на необхідні 10 мм так званий тепловий зазор. Порахуйте, як найкраще використовувати ширину кімнати. Панелі в останньому ряду не повинні бути менше 5см завширшки, тобто, можливо, потрібно вкоротити панелі в першому ряду. Потім зафіксуйте всі панелі разом по всій підлозі. Коли підлога повністю укладена, ви можете встановити плінтус, який прикручується або прикріплюється іншим способом (залежно від системи кріплення).

Чи можна укладати ламінат на килимове покриття?

Згідно з інформацією від виробника, килимове покриття не є підходящою основою, так як шар ворсу килима надмірно прогинається під навантаженням, тому з'єднання в замках, що замикаються, можуть піддатися занадто великому навантаженню. Однак, в принципі, щільні килими більше підходять, ніж м'які, і бажано в кожному конкретному випадку звернутися за консультацією до виробника ламінату.

Чи можна укладати ламінат на плитку?

Якщо поверхня плитки досить рівна і відповідає вимогам для ламінату, то це, в принципі, можливо. Невеликі шорсткості та варіації по висоті можна вирівняти за допомогою ізоляційного шару.

Чи можна укладати ламінат на підлогу з підігрівом?

Ламінат можна укладати на водяну опалювальну систему, якщо вона змонтована правильно. Ламінат має не великий опір при теплопередачі та дозволяє опалювальній системі з гарячою водою функціонувати високо ефективно. Проте, слід підібрати підходящу підкладку, щоб опір тепловіддачі не був занадто великим, температура на поверхні підлоги не повинна перевищувати 26 градусів за Цельсієм, оскільки це може призвести до пошкодження. Завжди важливо узгодити це питання із виробником. Як правило, завжди є необхідність у технічній раді при укладанні ламінату на підлогу з підігрівом.

Parador 2023:

Оновлено колекцію TT6

підлога доступна для замовлення

ПОДРОБНЕЕ

Додані покриття Wineo 800 та Arbiton

Нова сучасна підлога 32 - 43 класу зносостійкості

не боятися впливу вологи

ПОДРОБНЕЕ